8.3 میلیون ویدیوی نامناسب از یوتیوب حذف شد

8.3 میلیون ویدیوی نامناسب از یوتیوب حذف شد

حذف ویدیوهای نامناسب از یوتیوب طی گزارشی اعلام شد. یوتیوب در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ حدود ۸.۳ میلیون ویدیوی نامناسب را حذف کرده است. در سه ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۷، یوتیوب ۸.۳ میلیون ویدیو را از پلتفرم خود حذف نموده است زیرا به ادعای کوگل این ویدئوها نتوانسته بودند دستورالعمل‌های اجتماعی جدید این پلتفرم را رعایت کنند.

حذف ویدیوهای نامناسب از یوتیوب
سال گذشته بسیاری از کاربران ادعا کردند که در این پلتفرم‌ ویدیو‌هایی نامناسب و مشکل داری پخش می‌شوند. در ادامه یوتیوب نیز تصمیم گرفت تا گزارش سه ماهه‌‌ای از اجرای دستورالعمل‌های اجتماعی جدید خود را منتشر کند. در این گزارش که مربوط به سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ است یوتیوب نشان داده که بیکار ننشسته و محتواهای نامناسب زیادی را از پلتفرم خود حذف کرده است.

از تعداد ویدئوهای حذف شده ۶.۷ میلیون به صورت ماشینی علامت گذاری شده و لازم نبوده که کاربری آن را به عنوان ویدیوی نامناسب، علامت گذاری کند. یعنی برای حذف ویدیوهای نامناسب از یوتیوب از یادگیری ماشینی بهره گرفته شده است. این هوش مصنوعی پیچیده‌ توانسته مفید عمل کند.
این الگوریتم  قادر است ویدیو‌های اسپم یا مورادی که با دستورالعمل‌های اجتماعی جدید یوتیوب هم‌خوانی ندارند را پیدا کند و به طور اتوماتیک علامت گذاری نماید. در ادامه توسط انسان نیز بررسی نهایی انجام می شود تا از حذف شدن بی جهت ویدیو‌ها جلوگیری گردد.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.