گوشی های سری A سامسونگ به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می شود

گوشی های سری A سامسونگ به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می شود

سامسونگ قصد دارد در گوشی های میان رده خود تغییرات بزرگی را اعمال کند. انتظار می رود نسل آینده گوشی های سری A سامسونگ دارای اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر باشد. گوشی های سری A سامسونگ به سنسور اثر...

سامسونگ قصد دارد در گوشی های میان رده خود تغییرات بزرگی را اعمال کند. انتظار می رود نسل آینده گوشی های سری A سامسونگ دارای اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر باشد.

گوشی های سری A سامسونگ به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می شود. به نظر می رسد این شرکت کره ای قصد دارد در ابتدا این فناوری را در محصولات میان رده خود مورد استفاده قرار دهد.

در حالی که پرچمداران سال آینده این شرکت، گلکسی S10 و گلکسی نوت 10 به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می شود، SamMobile به استفاده زودتر از این فناوری در گوشی های سری A سامسونگ اشاره می کند. بر اساس این گزارش، شرکت چینی Aegis Technology سنسورهای مورد نیاز سامسونگ را تامین می کند.

این شرکت کره ای در گذشته تصمیم گرفت اولین دوربین اصلی سه گانه و همچنین چهارگانه را در محصولات سری A خود قرار دهد. با توجه به این موضوع، استفاده از اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر در نسل آینده گوشی های سری A طبیعی به نظر می رسد.

در حال حاضر شرکت های چینی بی شماری گوشی های تولیدی خود را به این فناوری مجهز کرده اند. این محصولات از سنسور اثر انگشت اپتیکال استفاده می کنند و فاقد اسکنر اولتراسونیک هستند. اسکنرهای اولتراسونیک عملکرد بهتری دارند.

سنسورهای اپتیکال به وسیله نور کار می کنند. این فناوری تصویری از انگشت تهیه می کند و توسط الگوریتم های پیچیده، اثر انگشت کاربر را شناسایی و قفل دستگاه را باز می کند.

سنسورهای اولتراسونیک قادر به ایجاد یک تصویر سه بعدی از انگشت کاربر بوده و در مقایسه با سنسورهای اپتیکال عملکرد بهتری داشته و امنیت بالاتری دارد. انتظار می رود گلکسی S10 اولین گوشی هوشمند مجهز به این فناوری باشد.

در حالی که گوشی های سری A به اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می شوند، هنوز نام این دستگاه مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است