گلکسی اس 9 با هدفون بلوتوثی عرضه می‌شود

گلکسی اس 9 با هدفون بلوتوثی عرضه می‌شود

گوشی گلکسی اس 9 پرچم‌دار بعدی شرکت سامسونگ که به احتمال زیاد یک مدل پلاس هم خواهد داشت. امروز شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که اس ۹ به هدست‌های بلوتوثی ساخت شرکت AKG مجهز می‌شود. در واقع...

گوشی گلکسی اس 9 پرچم‌دار بعدی شرکت سامسونگ که به احتمال زیاد یک مدل پلاس هم خواهد داشت. امروز شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که اس ۹ به هدست‌های بلوتوثی ساخت شرکت AKG مجهز می‌شود. در واقع گفته شده سامسونگ گوشی‌ جدید خودش را یا یک هدست بلوتوثی راهی بازار می‌کند. لازم به ذکر است که گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ با هدست‌های سیمی ساخت AKG در اختیار کاربران قرار می‌گرفتند. البته قرار دادن یک هدفون بلوتوثی می‌تواند قیمت گوشی را هم افزایش دهد چرا که هزینه ساخت آن‌ها بیشتر از هزینه ساخت یک هدفون سیمی‌ است.

البته قرار دادن هدفون بلوتوثی روی این گوشی سوالاتی را هم به وجود آورده است. آیا سامسونگ جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا را از روی گوشی جدید خودش حذف کرده است؟ منابع مختلف می‌گویند که جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا همچنان روی مدل آزمایشی گلکسی اس ۹ وجود دارد و به نظر نمی‌رسد که این ویژگی از روی گوشی حذف شود. از طرف دیگر شایعه شده که گوشی گلکسی اس ۹ به تراشه ۹۸۱۰ مجهز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است