چگونه نوتیفیکیشن اینستاگرام را حذف کنیم؟

چگونه نوتیفیکیشن اینستاگرام را حذف کنیم؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است. در این مطلب نحوه حذف نوتیفیکیشن اینستاگرام را مشاهده می کنید. ممکن است زمانی رسیده باشد که قصد ویرایش اعلان های...

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است. در این مطلب نحوه حذف نوتیفیکیشن اینستاگرام را مشاهده می کنید. ممکن است زمانی رسیده باشد که قصد ویرایش اعلان های دریافتی روی موبایل خود را داشته باشید؛ این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه تعدادی خاص از نوتیفیکیشن اینستاگرام را حذف و یا روی دستگاه های اندروید و آیفون به طور کامل خاموش کنید. برای اطلاع از نحوه حذف نوتیفیکیشن اینستاگرام در ادامه با ما همراه باشید.

روش اول: حذف یک اعلان خاص

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید: این برنامه به شکل یک قاب سفید از دوربین عکاسی است که روی یک پس زمینه زرد، نارنجی، صورتی و بنفش قرار گرفته است. برای مشاهده اعلان ها، علامت قلب را لمس کنید: این علامت را نزدیک به گوشه پایینی سمت راست تصویر خواهید دید. اعلانی که قصد حذف آن را دارید، پیدا کنید: شاید لازم باشد که کمی در صفحه بالا و پایین کنید تا اعلان مورد نظر را پیدا کنید. اعلان را از سمت راست به چپ بکشید: یک علامت قرمز سطل زباله باید در پس زمینه تصویر نمایان شده باشد. علامت سطل زباله را لمس کنید روی پنجره باز شده، گزینه Hide را انتخاب کنید.

روش دوم: خاموش کردن اعلان ها در برنامه

برنامه اینستاگرام را باز کنید: این برنامه به شکل یک قاب سفید از دوربین عکاسی است که روی یک پس زمینه زرد، نارنجی، صورتی و بنفش قرار گرفته است. اگر این برنامه را ندارید، می توانید از طریق Play Store و یا App Store دریافت کنید. علامت پروفایل را لمس کنید: بسته به نسخه اینستاگرام شما ممکن است این علامت متفاوت باشد. علامت منو در قسمت بالایی سمت راست را لمس کنید. در پایین صفحه علامت Setting را لمس کنید. Notifications را لمس کنید: ممکن است دومین یا سومین گزینه تنظیمات باشد. نمونه نوتیفیکیشن اینستاگرام که قصد حذفشان را دارید، لمس کنید. گزینه Email and SMS را لمس کنید: این گزینه باید تحت Other Notification Types روی صفحه اصلی Notifications باشد.

روش سوم: از کار انداختن اعلان ها در آیفون

تنظیمات را باز کنید. صفحه را پایین کشیده و گزینه Notifications را لمس کنید. لیست برنامه ها را پایین کشیده و گزینه Instagram را لمس کنید. سوییچ Allow Notifications را به حالت خاموش درآورید: هم اکنون همه اعلان های اینستاگرام خاموش شده اند.

  • برای محدود کردن مدل های معینی از اعلان ها، سوییچ Allow Notification را روشن کنید و تیک علامت های رادیو در زیر صفحه قفل گوشی، مرکز اعلان ها و یا بنرها را بردارید.

روش چهارم: از کار انداختن اعلان ها در اندروید

بخش تنظیمات را باز کنید. گزینه Apps & notifications را لمس کنید: این گزینه باید سومین گزینه این لیست باشد. گزینه See all apps را لمس کنید. در لیست برنامه ها به پایین رفته و گزینه Instagram را لمس کنید. گزینه Notifications را لمس کنید. سوییچی که در کنار گزینه Show notifications قرار دارد را انتخاب کنید: حال تمامی اعلان های اینستاگرام خاموش شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است