چادر ضد امواج الکترومغناطیسی + عکس

چادر ضد امواج الکترومغناطیسی + عکس

برخی افراد دوست دارند در مواقعی در دسترس نباشند یا قابلیت ارتباط با خود را مختل کنند تا از خلوت و آرامش بهره‌مند شده در عین حال از هک و جاسوسی سایبری نیز در امان باشند. برای رفع نیازهای این...

برخی افراد دوست دارند در مواقعی در دسترس نباشند یا قابلیت ارتباط با خود را مختل کنند تا از خلوت و آرامش بهره‌مند شده در عین حال از هک و جاسوسی سایبری نیز در امان باشند.

برای رفع نیازهای این افراد یک چادر کوچک کپسولی طراحی و تولید شده که در برابر تمامی انواع ارتباطات الکترومغناطیسی و مخابراتی مقاوم بوده و افرادی که در آن حضور داشته باشند نمی‌توانند به اینترنت یا شبکه تلفن همراه و غیره متصل شوند. این کپسول‌های کوچک که قفس فارادی نام گرفته‌اند، از مواد نارسانا ساخته شده‌اند که می‌توانند جلوی انتقال امواج رادیویی به داخل چادر را بگیرند.

چادر گنبدی شکل مذکور مجهز به چارچوب‌های فولادی و شبکه‌های فلزی است که مانع از انتقال هرگونه امواج الکترومغناطیسی و رادیویی به داخل خود می‌شود. قطر این چادر ۲.۱ متر و ارتفاع آن ۲ متر است و لذا برای استفاده دو تا سه نفر مناسب است. این محصول تنها در امریکا عرضه می‌شود و قیمت آن  به پول ایران چیزی حدود 43,955,600 تومان (10 هزار دلار) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است