پوستر هواوی میت X لو رفت؛ اولین گوشی انعطاف پذیر هواوی

پوستر هواوی میت X لو رفت؛ اولین گوشی انعطاف پذیر هواوی

پوستر هواوی میت X به اینترنت راه پیدا کرد. میت ایکس اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر هواوی محسوب می شود. چند روز پیش با اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ، گلکسی فولد به صورت...

پوستر هواوی میت X به اینترنت راه پیدا کرد. میت ایکس اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر هواوی محسوب می شود.

چند روز پیش با اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ، گلکسی فولد به صورت رسمی ملاقات کردیم (گلکسی فولد از راه رسید؛ اولین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ). با رونمایی از این محصول، رقابت در بخش گوشی های منعطف شروع شده است. هواوی شرکت بعدی محسوب می شود که قصد دارد گوشی منعطف خود را در معرض دید عموم قرار دهد. اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر این غول فناوری چینی در کنگره جهانی موبایل 2019 معرفی می شود. به تازگی پوستر هواوی میت X توسط یک حساب کاربری در توییتر منتشر شده است. در این تصویر، تعدادی کارگر در حال نصب پوستر هواوی میت ایکس هستند. بر اساس تصویر فاش شده، گوشی انعطاف پذیر هواوی از وسط تا می شود. در این پوستر شاهد سه عبارت هستیم که عبارت اول مشخص نیست. در این پوستر عبارت «اولین گوشی منعطف 5G دنیا» و «هواوی Mate X» به چشم می خورد.

با توجه به این پوستر، اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر هواوی با نام میت ایکس شناخته می شود. نحوه طراحی این دستگاه با گوشی گلکسی فولد سامسونگ متفاوت است. گوشی سامسونگ گلکسی فولد دارای یک نمایشگر کوچک در بخش بیرونی و صفحه نمایش بزرگ در بخش داخلی خود است (مشخصات فنی سامسونگ Galaxy Fold). پوستر هواوی میت ایکس به حضور صفحه نمایش بزرگ در بخش بیرونی اشاره می کند که با خم شدن، تبدیل به دو نمایشگر کوچکتر می شود. مراسم هواوی در تاریخ 24 فوریه در بارسلونا برگزار می شود. انتظار می رود هواوی Mate X تنها محصول ویژه این کمپانی چینی در کنگره جهانی موبایل باشد چرا که گوشی های سری P30 ماه آینده میلادی در معرض دید عموم قرار می گیرند (تاریخ معرفی هواوی P30 رسما اعلام شد).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است