همراه اول برای سومین سال متوالی از باغ گیاه‌ شناسی ملی حمایت کرد

همراه اول برای سومین سال متوالی از باغ گیاه‌ شناسی ملی حمایت کرد

همراه اول در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و حمایت از محیط از زیست، از باغ گاه شناسی ملی برای سومین بار حمایت کرد. همراه اول از دو سال پیش به منظور حمایت از محیط زیست و همچنین...

همراه اول در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و حمایت از محیط از زیست، از باغ گاه شناسی ملی برای سومین بار حمایت کرد. همراه اول از دو سال پیش به منظور حمایت از محیط زیست و همچنین حفظ و حراست آن در قالب یکی از پروژه های مسئولیت اجتماعی خودش، وارد تفاهمی با مؤسسه تحقیقاتی جنگل‌ها و مراتع کشور شده و کمک شایانی به نگهداری درختان و حفظ گونه‌های گیاهی کرده است. این تفاهم نامه یک بار دیگر در تاریخ 21 اسفند طی مراسمی برای سال 98 به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان منعقد شد. مبلغ سرمایه گذاری شده نسبت به سال اول، صد میلیون تومان افزایش یافته است. مراسم در در باغ گیاه شناسی ملی با حضور با حضور شاهین آرپناهی؛ مدیرکل ارتباطات همراه اول برگزار گردید. وی درباره مفاد مطرح در این تفاهم‌ نامه اظهارکرد:

مؤسسه تحقیقاتی جنگل‌ ها و مراتع کشور متعهد به حفظ، نگهداری و کاشت گونه‌های گیاهی در محل قطعه همراه اول به مساحت تقریبی ۱۰۰ مترمربع و مزین به لوگوی همراه اول می‌شود. همچنین این مؤسسه متعهد به کاشت و نگهداری حداقل ۵۰۰ گونه گیاهی انحصاری و در معرض خطر در محل باغ گیاه‌ شناسی ملی ایران می‌شود.

مدیر کل شرکت ارتباطات سیار با اشاره به حمایت از باغ‌های گیاه‌شناسی کاشان و نوشهر به صورت توأمان اشاره کرد که این اپراتور متعهد می‌شود قطعه ‌ای جدید در باغ جدیدالتاسیس گیاه‌ شناسی ملی نوشهر جهت نمایش عموم به شرکت همراه اول اختصاص دهد. علاوه بر این ها براساس تفاهم نامه منعقد شده، همراه اول به عنوان حامی بانک ژن گیاهی که بزرگترین محل نگهداری بروز گیاهان در حال انقراض در سراسر کشور است، معرفی شد و به عبارت دیگر این بانک ژن مورد حمایت شرکت ارتباطات سیار ایران قرار گرفت. همراه اول به منظور جلوگیری از قطع درختان، ارایه قبوض کاغذی را از خدماتش حذف کرده و به همین ترتیب تا کنون موجب حفظ حدود 12 هزار و 500 اصله درخت شده است. همچنین از دو سال گذشته بخشی از صرفه‌ جویی‌ های مالی حاصل ‌شده از این شرکت، در قالب حمایت از باغ گیاه‌ شناسی ملی ایران در اختیار مؤسسه تحقیقاتی جنگل‌ ها و مراتع کشور قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است