هدفونی با قابلیت ترجمه همزمان 37 زبان بدون نیاز به اپ

هدفونی با قابلیت ترجمه همزمان 37 زبان بدون نیاز به اپ

پیش از این هدفون‌های مشابهی از گوگل و براگی نیز معرفی شده بودند، ولی هر دو آنها برای کارکردهای مشابه نیاز به اپ موبایل داشتند؛ در حالی که کلیک پلاس نیز می تواند برای ترجمه از اپ بهره ببرد ولی...

پیش از این هدفون‌های مشابهی از گوگل و براگی نیز معرفی شده بودند، ولی هر دو آنها برای کارکردهای مشابه نیاز به اپ موبایل داشتند؛ در حالی که کلیک پلاس نیز می تواند برای ترجمه از اپ بهره ببرد ولی امکان ترجمه بدون نیاز به اپلیکیشن را نیز برای کاربر فراهم می کند.

نمونه اولیه از این هدفون قبلاً هم معرفی شده بود، ولی برای اولین بار امکان آزمایش آن توسط کاربران در رویداد CES فراهم شده. این هدفون پیش تر توانسته بود با موفقیت تمام سرمایه مورد نیاز خود را در پاییز اخیر از طریق سایت جمع سپاری Indiegogo به دست آورد.

در مورد نحوه کارکرد قابلیت ترجمه این هدفون باید گفت که به واسطه کارکرد ترکیبی اپ، فضای ابری و نیز خود هدفون کلیک پلاس این امکان فراهم می شود. هدفون یاد شده همچنین وعده عمر باتری 6 ساعته را می دهد.

به لطف تعبیه یک پردازنده در کلیک پلاس تجربه کاربری بهبود می یابد. به گزارش سایت انگجت گجت مذکور از طریق یک ویرایشگر سخنگوی زبان چینی آزمایش شده و ادعا شده که ترجمه آن از زبان انگلیسی به چینی بسیار دقیق بوده، البته ترجمه از چینی به انگلیسی با دقت کمتری همراه بوده است که ممکن است این مسله به علت سر و صدای بیش از حد محیط نمایشگاه یا اختلال امواج وای فای باشد.

انتظار می رود این هدفون به زودی به مرحله تولید برسد و از اسفند ماه سال جاری تا فروردین سال 97 به بازار عرضه شود. قیمت آن برای افرادی که هم اکنون اقدام به خرید نمایند، 239 دلار و در هنگام عرضه نهایی 300 دلار خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است