موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری

موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری


در مورد پیدا کردن موقعیت یابی فنگ شویی میز ادارای چه اطلاعاتی دارید؟ شاید برایتان تا به حال اتفاق افتاده باشد که سر یک میزی بهتر کار کرده اید و احساس بهتری داشته اید ولی همین که سر میزی دیگر می روید یا میزتان را جابه جا کرده اید، متوجه شده باشید که نمی توانید تمرکز کنید. آیا این اتفاق تا به حال برایتان رخ داده است؟ در این مقاله از بخش روانشناسی به شما خواهیم گفت که تا چه حد موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری L شکل در کار و موفقیت شما تاثیرگذار است.

موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری L شکل

اگر شما برای مدتی است که فنگ شویی را دنبال می کنید، حتما می ‌دانید که موقعیت میز اداری برای داشتن جریان انرژی بهینه چقدر مهم است. هر فضا نقاط قدرت خود را دارد، پس چرا از امواج قدرتمند آن ها بهره‌ مند نشوید؟ این امر به خصوص در مواقعی که مجبورید تا ساعات زیادی را در دفتر بگذرانید، مهم است. هر چه جایگیری میز کارتان بهتر باشد، انرژی در اطراف آن بهتر خواهد بود، پس باید سطوح انرژی بهینه را در محل کارتان حفظ کنید! چطور باید این نقاط قدرت را برای یافتن بهترین مکان میز اداری پیدا ‌کنید؟ و آیا این امکان وجود دارد که بهترین جایگاه را برای یک میز L شکل پیدا کنیم؟

خوب، همه چیز ممکن است، اما البته شما باید با آنچه که دارید، کار کنید. گاهی اوقات فرصت‌ های پنهان بسیاری وجود دارد که شما کمتر آن ‌ها را می ‌بینید، پس بگذارید تا دو عامل کلیدی و مهم را در پیدا کردن بهترین موقعیت برای میز اداری به شما بگوییم. در آخر تصمیم می‌ گیرید که آیا می ‌توانید این نکات را در فضای دفتر خود و با سبک خاص خود به کار ببرید یا خیر.
دو عامل مهم برای یافتن بهترین موقعیت یک میز برای کمک فنگ شویی خوب دفتر، موارد زیر هستند:

 • رو به رویی با یکی از جهت های فنگ شویی شانستان
 • قرارگیری در نقطه قدرت / فرماندهی دفتر تان
 • گاهی اوقات شما می ‌توانید خیلی خوش ‌شانس باشید و به راحتی هر دو عامل را اجرا کنید و گاهی اجرای هیچ یک از آن‌ ها در دفتر شما ممکن نیست، اما شما هنوز هم می ‌توانید تنظیمات مناسبی را برای بهبود انرژی دور میز خود انجام دهید.
  در زیر نگاهی به این دو عامل می اندازیم:

  جهت فنگ شویی خوب در موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری

  در واقع، فنگ شویی خوب، به این معنی است که هر فرد چهار جهت خوب و چهار جهت کاملا خوب برای مواجه شدن دارد. این اطلاعات براساس تاریخ تولد و جنسیت شما تعیین می ‌شود؛ شما می‌ توانید جهت فنگ شویی خوب خود را که جهت فنگ شویی شانس نیز نامیده می شود، به وسیله محاسبه عدد کوآ خود پیدا کنید.
  می ‌دانم که این امر ممکن است بسیار پیچیده به نظر برسد، اما این طور نیست! تنها چند محاسبه ساده برای پیدا کردن عدد کوآ وجود دارد، که سپس به وضوح جهت فنگ شویی شانس شما را نشان می ‌دهد.
  بنابراین، هنگامی که شما جهت فنگ شویی شانس خود را می‌ دانید، می‌ توانید ببینید که آیا می توانید میز خود را به نحوی قرار دهید تا با یکی از این جهت ‌ها روبرو شود یا خیر. ممکن است موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری L شکل سخت‌ تر باشد، اما ارزش امتحان کردن را دارد!
  دومین جنبه موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری L شکل، توجه به چیدمان خاص اتاق یا دفترتان است.
  در فنگ شویی، یک مفهوم معروف وجود دارد که به اصطلاح موقعیت فرماندهی نامیده می شود و به بهترین جایگیری یک شی، معمولا یک میز یا یک تخت‌ خواب، اشاره دارد.
  این موقعیتی است که بیش ‌ترین حفاظت را ارائه می دهد و به خوبی انرژی قدرتمند شخصی شما را تقویت می ‌کند، در نتیجه سلامت و رفاه شما را بهبود می ‌بخشد.

  بیشتر بخوانید: فنگ شویی ثروت؛ جذب ثروت با کمک نمادهای فنگ شویی ثروت

  بهتر است که فرماندهی فنگ شویی را هم در مورد تخت ‌خواب و هم در دفتر کار خود به کار بگیرید، تنها به این دلیل که کیفیت انرژی شخصی شما قطعا از آن بهره‌ مند خواهد شد.
  گاهی اوقات قرار دادن میز اداری خود در موقعیت مورد نظر بسیار ساده است و گاهی اوقات، باید از همه خلاقیت خود استفاده کنید تا بهترین نقطه انرژی فنگ شویی را پیدا کنید، به خصوص اگر یک دفتر کوچک و یک میز بزرگ دارید.
  به عنوان یک قاعده کلی، این ها دستورالعمل های فنگ شویی هستند که در هنگام تصمیم‌ گیری در مورد بهترین موقعیت یابی فنگ شویی میز اداری L شکل تان باید از آن ها پیروی کنید:

 • نمایی از در داشته باشید (به اصطلاح موقعیت فرماندهی نامیده می شود.)
 • یک دیوار محکم پشت سر خود داشته باشید (برای حفاظت و پایداری)
 • از فضای باز و نمای خوب محل کارتان لذت ببرید
 • میز خود را جابجا کنید تا این که بهترین نقطه را پیدا کنید، چون داشتن فنگ شویی در فضای کار، برای سلامتی تان بسیار مهم است.

  بهروز
  مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  © کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.