محصولات جدید گوگل با کدنام Salmon و Medaka در حال توسعه است

محصولات جدید گوگل با کدنام Salmon و Medaka در حال توسعه است


 محصولات جدید گوگل مراحل توسعه خود را طی می کنند. این دستگاه ها دارای کدنام Salmon و Medaka هستند.

بر اساس گزارشی که اواخر سال گذشته میلادی در اختیار ها قرار گرفت، شرکت گوگل در حال توسعه دو دستگاه جدید با کدنام Bonito و Sargo است. شایعات در گذشته به این موضوع اشاره کرده بودند که این کدنام ها مربوط به محصولات سری پیکسل گوگل است.
گوگل برای محصولات سری پیکسل خود از نام ماهی ها استفاده می کند و آن جایی که Bonito و Sargo نام دو ماهی است، توسعه دو محصول جدید از سری پیکسل منطقی به نظر می رسد.
بر اساس گزارشی که به تازگی توسط Till Kottmann در فضای مجازی منتشر شده، دیگر محصولات جدید گوگل در حال توسعه هستند. به نظر می رسد گوگل قصد دارد در سال جاری میلادی از دستگاه های زیادی رونمایی کند.
این گزارش جدید به این موضوع اشاره می کند که محصولات جدید گوگل دارای کدنام Salmon و Medaka هستند. دوباره شاهد استفاده از نام ماهی برای کدنام دستگاه های این غول جستجوی اینترنتی هستیم. Medaka نام غیر رسمی یک ماهی ژاپنی است.

حداقل یکی از این دستگاه ها نام پیکسل را یدک می کشد. این احتمال وجود دارد که این کدنام ها مربوط به گوگل پیکسل باشد. گزارش ها به معرفی ساعت هوشمند گوگل در سال 2018 اشاره کرده بودند که چنین اتفاقی رخ نداد.
به تازگی تاریخ برگزاری گوگل I/O 2019 از سوی این غول جستجوی اینترنتی اعلام شده است (تاریخ برگزاری کنفرانس گوگل I/O 2019 اعلام شد). این احتمال وجود دارد که در این کنفرانس با پیکسل واچ ملاقات کنیم.
اطلاعات جدید به این موضوع اشاره می کند که دستگاه با کدنام Salmon بدون بریدگی صفحه نمایش است. با توجه به عرضه پیکسل 3 بدون برش نمایشگر و پیکسل 3 XL با این ویژگی، این احتمال وجود دارد که Salmon یک گوشی هوشمند اقتصادی با برند گوگل باشد.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.