لاغری و خوش اندامی در انتظار شماست!

لاغری و خوش اندامی در انتظار شماست!انتقال چربی به صورت عزیزان وقتی سخن از لاغری و خوش اندامی به میان می آید، اساساً با دو گزینه اصلی روبرو هستیم:

الف) روش لاغری آسان

این روش  بسیار متنوع و بیشماراست. میتوان گفت تقریباً 90% روش های فعلی کاهش وزن و چربی سوزی را تشگیل میدهد.  اینها را به این علت آسان لقب دادیم که با عادت های روزمره و فعلی ما همسو و هماهنگ هستند. به احساس نیاز فوری و اکنون ما پاسخ میدهند. شاید تا این لحظه هیچ تصمیمی برای لاغری نداشتید، ولی بصورت اتفاقی و یا بدلایل خاصی، ناگهان تحریک می شوید که لاغر بشوید، خوب! برای این نیاز فوری شما که تقریباً یک هوس لاغریست، محصولات و خدمات لاغری بسیاری در بازار وجود دارد. با یک جستجوی ساده میتوانید به یک مرکزی یا سایتی متصل شوید و به هدف تان برسید. یا معمول است که بیشتر مردم یکی دو ماه باقیمانده به آخر سال، تصمیم به لاغری میگیرند، همچنین موقعیت ها و شرایط مشابه اینها زیاد است. در همه این حالت ها، شما از روش آسان استفاده میکند که متاسفانه نتیجه بدست آمده یعنی کاهش وزن  نیزآسان ازدست می رود. ممکن است شما خواننده این سطور ازجمله کسانی باشید که بارها از این روشها استفاده کرده باشید، ولی همچنان در مدار این شیوه های آسان  می چرخید. واقعا، چرا بعد از دو سه تجربه ناکام و شکست و برگشت وزن، در اندیشه یافتن یک راه علاج ماندگار و مطمئنن نیستید؟ چرا مختصر انرژی و انگیزه اندوخته شده خود قبل از عروسی، قبل از عید، قبل از جشن تولد وغیره را  با روش های آسان، به هدر می دهید؟ بنظرتان آیا زمان آن نرسیده است که نسبت به این روش لاغری «یویوی»  پایان بدهید؟ شما میتوانید این میل و انگیزه فوری به لاغری و خوش اندامی را  در روشی سرمایه گذاری کنید که ضمن گرفتن نتیجه فوری و سریع(که خیلی علاقمندید و نیاز دارید)، بلکه نتیجه حاصله را بدون ضجر و سختی کشیدن تا آخر عمرتان حفظ کنید! یعنی سایز و وزن دلخواه خود را که بدست آورده اید، حفظ کنید و ماندگار بسازید. مهمترین اصل کاهش وزن این نکته طلایی است. والا هرکسی میتواند با مدتی گرسنگی و محرومیت رژیمی یا استفاده از انواع و اقسام محصولات لاغری، مقداری از سایز و وزن خود را بطور موقتی بکاهد. وقت و عمر شما و سلامتی تان فوق العاده ارزشمند هستند، نباید با سهل انگاری و آسان طلبی یک هدف، این سرمایه های اصیل را خراب بسازید. داشتن لب هایی صورتی

ب) روش لاغری طولانی

روش لاغری طولانی که البته تعبیر رایجی نیست، ولی گویای منظور نویسنده خواهد بود،  متکی به  روش زندگی  و طبیعت است. طبیعت فرایند پیچیده و شگفت انگیز ایجاد یا خلق کردن را با دقت، آرام و هوشیارانه پیش می برد. این یک  قانون گریز ناپذیر جریان رشد و تکامل در بدن و ذهن نیز هست. اصول لاغری و خوش اندامی در روش لاغری طولانی مدت، متکی به این مبانی طبیعی در بدن و ذهن شماست. یعنی باید اینگونه باشد تا ارزش ها و تفاوت های واقعی خودش را در عمل و نه در ادعا نشان بدهد. در این بین، سسیستم تغذیه هوشمند، یکی از همین الگوهای لاغری و خوش اندامی طولانی مدت است. البته نه اینکه خودکاهش وزن و سایز در این سیستم در طولانی مدت اندک اندک ظاهر می شود. ابداً اجرای تکنیک های تغذیه هوشمند، نتیجه اش در کاهش وزن و سایز بطرز باور نکردنی در همان هفته نخست، شما را شگفت زده خواهد کرد. بلکه تکامل این فرایند کاهش وزن و سایز که از همان هفته نخست  جوانه زده است، مرحله به مرحله با فراز و نشیب های خاص خودش، به سمت یک وزن و سایز ایده ال در شما پیش خواهد رفت. بررسی روش های کاهش چربی موضعی با ورزش بطور کلی با استفاده از تکنیک های تغذیه هوشمند شما میتوانید:‌ با کمترین نوسانات عاطفی منفی، بلکه برعکس، با بالاترین سطح خوشحالی و اعتماد بنفس از همان روز نخست برنامه خود را شروع و تا پایان راه ادامه بدهید. سیستم تغذیه هوشمند، هرگز به شما گرسنگی و احساس ضعف را تحمیل نمیکند. برای مواقع شکست، برنامه روشن و منظمی طراحی میکند. عادت های روزمره ناتوان کننده شما را تحت یک برنامه و سیستم انضباطی نردبانی تنظیم میکند. هیچ گونه مداخله و مزاحمتی برای پروژه ها و اهداف مهم زندگی شما ایجاد نمیکند. در امور جاری زندگی تان هیچ اختلال و تضادی بوجود نمی آورد. مقدمه برای ایجاد تحولات و تغییرات مثبت در سایر جنبه های زندگی تان میباشد(یعنی یک سرمایه گذاری همه جانبه در زندگی تان) الگوی قابل اجرا برای همه اعضای یک خانواده از کودکان تا کهنسالان می باشد. و… این سیستم بگونه ای طراحی شده که اگر از امروز کار خودتان را شروع کردید، سال بعد دقیقا در همین تاریخ از همه این فرصت ها و امتیازات که گفته برخوردار شده باشید. سیستم تغذیه هوشمند برای لاغری و خوش اندامی دائمی طراحی شده است نه برای کاهش وزن موقتی و برگشت پذیر. این سیستم بصورت جامعی همه جنبه های لازم لاغری و چربی سوزی را برای تغییر شما از یک فرد «چاق اندام»، به فردی «لاغر اندام» مورد ملاحظه و توجه قرار میدهد. لازم به ذکر است که در سیستم تغذیه هوشمند، خوردن هر غذایی آزاد است، و مهمتر اینکه غذایی که میخورید باید حتماً‌باب طبع و میل تان  باشد. مطابق تکنیک های تغذیه هوشمند، حتی یک دقیقه گرسنگی دادن به خود اکیداً‌ ممنوع است و اساساً همین عامل گرسنه ماندن را  علت چاقی و اضافه وزن میداند. اکنون شما باید انتخاب کنید که آیا میخواهید به روش آسان لاغر شوید یا روش طولانی مدت؟ هرانتخابی که بکنید، درست مثل بذریست که هم اکنون می کارید و فردا نتیجه آنرا درو خواهید کرد.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.