تولید و انتشار مطالب

هرگونه محتوای بارگذاری شده در مجله اوج صدا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و این وب سایت در صورت مغایرت محتوا و گزارش آن توسط کاربران و یا کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، امکان حذف آن محتوا را دارد.

کاربران میتوانند در صورت مشاهده پست های غیرمجاز و یا خلاف قوانین کپی رایت و هرگونه مشکل در بخش ظاهری و یا مشکلات دیگر ان را توسط ایمیل سایت درمیان بگذارند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

 

هدف انتشار و تولید محتوا

مجله اوج صدا در راستای تولید و انتشار مطالب در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و مطالبی که در اوج صدا منتشر میشود تابع موضوع خاصی نیست و این وب سایت در تمامی موضوعات فعالیت میکند. و هدف انتشار این مطالب افزایش سطح درک و فهم و بالارفتن اطلاعات عمومی خواننده میباشد.

مجله اوج صدا مطالب کذب، دروغ، مطالبی در قالب ضد هنجار های اسلامی، افترا و یا سیاسی را منتشر نمیکند. و هر مطلبی که در این وب سایت منتشر میشود کاملا از لحاظ این موارد مورد بررسی قرار میگیرد.

 

قوانین کپی رایت

1- اکثر مطالب و محتوای بارگذاری شده در مجله اوج صدا دارای منابع کاملا اختصاصی میباشد، همچنین ممکن است برخی از مطالب با نقل قول از سایت های دیگر در سایت قرار بگیرد که در این صورت نام سایت مقابل ذکر خواهد شد.

2- کپی کردن و انتشار  مطالبی که بدون نقل قول باشد و سایت مجله اوج صدا این پست ها را بصورت اختصاصی گردآوردی کرده باشد با مجوز کتبی مجاز میباشد در غیراینصورت کپی کردن این نوع مطالب در وب سایت شما مجاز نیست بود و شرعا مورد رضایت ما نخواهد بود.

 

قوانین استفاده از افزونه مجله اوج صدا

وب سایت مجله اوج صدا افزونه ای را در مخزن وردپرس برای وب مسترها فراهم نمونه و مدیران وب سایت های دیگر میتوانند با نصب این افزونه روی وب سایت خود از فواید ان بهره مند گردند. این افزونه توسط مدیر وب سایت مجله اوج صدا برای مقاصد غیرتجاری کدنویسی شده است.

 

قوانین ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه (کامنت) در مجله اوج صدا شامل قوانینی میباشد که کاربر باید ان هارا رعایت کند، طبق این قوانین شما باید دیدگاه خود را در پیرامون و ارتباط با همان پست ارسال کنید، از فحاشی و کلمات رکیک و بی ادبانه در جملات خود پرهیز کنید، اگر میخواهید به دیدگاه کسی پاسخ دهید باید به عقاید و نظر آن شخص احترام بگذارید و پاسخ شما نباید حالت بی ادبانه یا حالت تهاجمی به ان فرد را داشته باشد. تا همه در کنار یک دیگر از نظرات همدیگر استفاده کنیم.

 

حریم خصوصی

مجله اوج صدا تابع قوانین و ضوابط خود میباشد و به هیچ عنوان به خود اجازه توهین و دست درازی به هیچ یک از سایتهای دیگر و یا ورود به حریم خصوصی انها نمیکند پس این قوانین باید دو طرفه باشد. در صورتی که کاربر اقدام به انجام هریک از امور فوق نماید، اوج صدا بدون هیچگونه تردید حق پيگرد قانونی و شکايت از متخلف به مراجع قانونی را خواهد داشت و جزو خط قرمز سایت محسوب میشود:

 

بند اول

مداخله و ورود به حریم خصوصی وب سایت

دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده‌‌ها، کدنویسی سایت، سيستم يا هاست وب سایت، تلاش براي جستجو و اسكن يا آزمايش آسيب پذيري سيستم و يا هاست سایت، مداخله در خدمات ارائه شده حملات ddos، تلاش براي دسترسي به اطلاعات وب سایت، تلاش براي پر كردن فضاي سایت، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايت،تلاش برای ورود به سیستم مدیریت و هرگونه  مسائلی که به امنیت سایت صدمه بزند قابل پیگیری خواهد بود.

طبق ماده1  قانون جرائم رایانه‌ای هركس به طور غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی كه به‌وسیله تدابیر امنیتی حفاظت‌شده‌است دسترسی یابد، به حبس از نود و یك روز تا یك‌سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهدشد.

برای دیدن قوانین جرائم رایانه‌ای در وب سایت رسمی پلیس فتا اینجا را کلیک کنید.

 

بند دوم

لوگو و واترمارک وب سایت

طراحی لوگو و واترمارک وب سایت مجله اوج صدا کاملا اختصاصی بوده و کپی کردن و یا تغییر در بخشی از لوگو یا تمام ان، پیگرد قانونی دارد. همچنین این کار شرعا مورد رضایت ما نخواهد بود.

 

جمع بندی

همانطور که گفته شد موارد بالا جزو خط قرمز سایت و حریم خصوصی محسوب میشود و در صورت رعایت نکردن موارد و بندهای نام برده شد بالا، هرگونه مسئولیت انجام شده بر عهده خود کاربر خواهد بود وب سایت مجله اوج صدا  میتواند بصورت قانونی موارد بالا را از مراکز ذیصلاح پیگیری کند.

 

سلب مسئولیت

کاربران مجله اوج صدا نباید مقالات پزشکی و سلامت را جایگزین نظر پزشکان و متخصصین کنند. و این مطالب صرفا برای اطلاع رسانی صحیح و بالا رفتن اطلاعات عمومی شما میباشد. پس از تمامی کاربران عزیز تقاضا می‌شود که قبل از هر اقدامی جهت تشخیص و درمان بیماری ، شروع رژیم غذایی و غیره ابتدا به پزشک یا متخصص مربوطه مراجعه کنند و هیچگاه مطالب پزشکی و سلامت مجله اوج صدا نمیتواند جایگزین نظر پزشکان باشد. این مورد همچنین روی انتخاب کالا یا ماشین و یا هرچیزی که توسط وب سایت مورد بررسی قرار بگیرد صدق میکند.

 

کاربران وب سایت

کاربران مجله اوج صدا باید هر چند وقت یکبار به این صفحه مراجعه کنند تا اگر قوانین سایت تغییر جزئی پیدا کرد و یا متن جدیدی به این بخش اضافه شد مطلع شوند. بدیهی است که در صورت مراجعه نکردن کاربران به این بخش به صورت منظم برای دیدن تغییرات جزئی و یا رعایت نکردن موارد بالا هرگونه مسئولیت انجام شده بر عهده خود کاربر خواهد بود.

 

نظارت بر کنترل محتوا

مجله اوج صدا در راستای تولید و انتشار مطالب در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند، فلذا این وب سایت در ساماندهی پایگاه های اینترنتی به شماره شامد 2-0-65-732323-1-1 ثبت شده است.

 

تاریخ شروع فعالیت وب سایت مجله اوج صدا : 7 مرداد سال 1396

تاریخ ویرایش این بخش : جمعه – 3 فروردین 1397


© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.