قابلیت استوری هایلایت چیست + اموزش هایلایت کردن استوری در اینستاگرام

قابلیت استوری هایلایت چیست + اموزش هایلایت کردن استوری در اینستاگرام

قابلیت استوری هایلایت چیست + اموزش هایلایت کردن استوری در اینستاگرام قابلیتی جدید به نام Stories Highlights به اینستاگرام افزوده شد اینستاگرام قابلیتی جدید را به اپلیکیشن خود به نام Stories Highlights افزود....

قابلیت استوری هایلایت چیست + اموزش هایلایت کردن استوری در اینستاگرام

قابلیتی جدید به نام Stories Highlights به اینستاگرام افزوده شد اینستاگرام قابلیتی جدید را به اپلیکیشن خود به نام Stories Highlights افزود. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید چند تا از استورهای خود را به صورت گروه در آورید و یک پکیج Highlights درست کنید. سپس این پکیج را می‌توانید با دیگران به اشتراک بگذارید.

این کار باعث می‌شود که بتوانید بعضی از استوری‌هایی که دوست دارید را برای هر مدت زمان که می‌خواهید در اینستاگرام نگه دارید.

قابلیت Stories Highlights را می‌توانید در پروفایل خود و زیر قسمت بیوگرافی پیدا کنید. برای درست کردن Stories Highlights کافیست دایره‌ی جدیدی که در قسمت سمت چپ پروفایل گذاشته شده را لمس کنید و هرکدام از استوری‌هایی که دوست دارید را از آرشیو انتخاب کنید. وقتی این کار را انجام دادید کافیست یک نام و یک تصویر کاور برای Stories Highlights خود برگزینید.

بعد از طی این مراحل، Stories Highlights شما به صورت یک دایره در پروفایل نمایش داده می‌شود و هر زمان هرکس روی آن لمس کند می‌تواند آن را ببینید. تا زمانی هم که آن را حذف نکرده باشید در پروفایل شما باقی می‌ماند و هرکس به پروفایل شما مراجعه کند می‌تواند آن را تماشا کند.

اموزش هایلایت کردن استوری در اینستاگرام

هایلایت کردن استوری ها در اینستاگرام، امری بسیار ساده بوده و تنها کافی است که ابتدا به بخش آرشیو استوری های خود رفته و از آنجا استوری مورد نظر خود را انتخاب نمایید و یا پس از اینکه استوری خود راآپلود نمودید، در بخش نمایش استوری ها، روی آن کلیک نمایید. پس از اینکه روی استوری مورد نظر کلید نمایید، یک گزینه در قسمت پایین سمت راست صفحه با عنوان Highlight نمایش داده می شود، که با فشردن آن، پنجره ای به شکل زیر نمایش داده می شود. با انتخاب گزینه Done شما قادر خواهید بود تا استوری خود را برای همیشه هایلایت نمایید و آن را در نوار نمایش استوری ها در بخش پروفایل خود، قرار دهید. همچنین با انتخاب گزینه View on profile شما قادر خواهید بود تا استوری خود را به عنوان یک پست در اینستاگرام منتشر کنید که قابلیت ویژه و جالبی به نظر می رسد.

در طی سال گذشته، داستانهای(stories) اینستاگرام به یک بخش کلیدی از اینستاگرام شما تبدیل شده است – اما راه آسانی برای حفظ داستان های خود به مدت بیش از ۲۴ ساعت وجود نداشت.

اکنون میتوانید با گروه بندی داستانهایی که به صورت Highlights به اشتراک گذاشته اید و آنها را در پروفایل خود تصویر کرده اید، به طور کامل هویت خود را بیان کنید.

Stories Highlights در یک قسمت جدید در پروفایل شما در زیر bio (بیو: زندگینامه) شما ظاهر می شود. برای ایجاد یک Highlight، روی حلقه “جدید” در سمت چپ ضربه بزنید.

از آنجا، شما می توانید هر داستانی از بایگانی خود را انتخاب کنید، یک پوشش برای Highlight خود انتخاب کنید و یک نام به آن بدهید. هنگامی که کار شما انجام شد، Highlight شما به صورت یک دایره در پروفایل شما ظاهر می شود که وقتی یک نفر روی آن ضربه بزند، به عنوان یک داستان مستقل پخش می شود.

Highlight تا زمانی که آنها را حذف نکنید، بر روی پروفایل شما باقی می ماند و به هر اندازه که بخواهید، می توانیدhighlights در پروفایل خود داشته باشید. برای ویرایش یا حذف highlights ، فقط روی آن highlights  در پروفایل خود ضربه بزنید و نگه دارید.

Story Highlights به شما امکان می دهد تمام ابعاد شخصیتان را نشان دهید و می توانید از تمام مواردی که در گذشته در story خود به اشتراک گذاشته اید، highlight بسازید.

از بهترین لحظات فصل فوتبال در حال انجام، تا تمام استوری هایی  که شما از افراد مورد علاقه تان گرفته اید و علایق و فعالیتهایی که بیشتر برای شما اهمیت دارند همه و همه یک جای بخصوص درست در پروفایل شما دارند.

با گذشت زمان، story های شما زمانی که تاریخشان به انقضا می رسد، به طور خودکار در بایگانی ذخیره می شوند .این باعث می شود که شما بعد ها دوباره از لحظات مورد علاقه خود راحت تر دیدن کنید یا آنها را بصورت یکاستوری‎ هایلایت به زندگی باز گردانید.

برای دسترسی به استوری ها در بایگانی خود، روی نمایه ی بایگانی در پروفایل خود ضربه بزنید. از آنجا، شما به راحتی می توانید به پست های بایگانی و بایگانی استوری های جدید خود دست پیدا کنید.

در بایگانی استوری ها، استوری های شما در یک دسته بندی با استوری های اخیر در پایین لیست، ظاهر می شوند.اولین استوری از هر روز، یک نشانگر تاریخ را نشان می دهد که به شما کمک می کند تا با بالا و پایین رفتن در بایگانی خود حرکت کنید.

برای تماشای هر استوری روی آن در بایگانی خود ضربه بزنید. سپس شما می توانید آن را به استوری خود اضافه کنید، آن را به عنوان یک پست به اشتراک بگذارید یا آن را به صورت یک استوری‎ هایلایت در پروفایل خود اضافه کنید.

2 پاسخ دادن به “قابلیت استوری هایلایت چیست + اموزش هایلایت کردن استوری در اینستاگرام

  1. fatemen گفت:

    من آلان کلی پست و استوری قبلا گذاشتم و ایینستاگراممو به روز رسانی کردم اما در پروفایلم حلقه ی جدیدی که به شگل زمانم هست وجود داره ولی هیچ کدوم از پست یا استوری قبلیا ی من وجود نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است