فرودگاهی شبیه به هواپیما در دبی

فرودگاهی شبیه به هواپیما در دبی

در دبی فرودگاهی به شکل یک هواپیما طراحی شده است. این فرودگاه علاوه بر این که مکانی برای تردد توریست هاست خود نیز یک مکان توریستی است. تصاویر هوایی که از این فرودگاه تهیه شده اند، به خوبی نشان...

در دبی فرودگاهی به شکل یک هواپیما طراحی شده است. این فرودگاه علاوه بر این که مکانی برای تردد توریست هاست خود نیز یک مکان توریستی است.

تصاویر هوایی که از این فرودگاه تهیه شده اند، به خوبی نشان دهنده شکل جالب و دیدنی آن هستند. زمینی که برای ساخت این فرودگاه در نظر گرفته شده خودش به شکل یک هواپیما است. و این به خوبی از آسمان قابل رویت است.

زمانی که هواپیما ها قصد فرود دارند. همواره مسافران میتوانند از آسمان به این سازه عجیب نگاهی بیاندازند.

فرودگاه بین المللی دبی هنوز تکمیل نشده است و قرار است تا پایان سال ۷۰۱۷ به بهره برداری برسد. از آنجا که ساخت یک فرودگاه سالها به طول می انجامد باید روند ساخت این فرودگاه را بسیار سریع دانست. آنهم با این طرح و بزرگی!

فرودگاه ها علاوه بر استفاده برای گردشگری، مناطق ویژه اقتصادی نیز هستند، فرودگاه های کوچکی که تنها برای بارگیری و حمل و نقل محصولات و صادرات و واردات مورد استفاده قرار می گیرند، اما فرودگاه های مسافربری به دلیل مختلف از امکان ویژه ای برای مسافران برخوردارند و سازندگان و طراحان برای ساخت یک میدان هوایی از آخرین متدهای روز بهره میگیرند.

علاوه بر باند فرودگاه و برج مراقبت، سوخت گیری هواپیما، محل نگهداری و تعمیر این پرنده های غول پیکر، برخی از امکانت به روز تفریحی و گردشگری نیز بهره برده اند و تبدیل به یک مکان مناسب برای گذارندن اوقات قبل و پس از سفر شده اند.

owj seda

فرودگاه بین المللی خاصی که در دبی ساخته میشود. از هر جهت منحصر به فرد است. چه امکانات رفاهی و چه از لحاظ امنیتی.

با خرید تور دبی تابستان ۹۶ شاید نتوانید در این فرودگاه به زمین بنشینید اما قطعا زمان گذر از آسمان دبی میتوانید از آسمان به مشاهده این هواپیمای خوابیده بر زمین بپردازید.

یک دیدگاه برای "فرودگاهی شبیه به هواپیما در دبی" ثبت شده است

  1. F.N گفت:

    چه باحال، کاش ماهم یکمی به فکر برج و زیباسازی بودیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است