فردی که اکانت توییتر ترامپ را غیرفعال کرده بود شناسایی شد!

فردی که اکانت توییتر ترامپ را غیرفعال کرده بود شناسایی شد!

دومین روز از ماه نوامبر بود که اتفاق جالبی در توییتر به وقوع پیوست ! حساب رسمی دونالد ترامپ برای دقایقی از دسترس خارج شد ! اما خبر های جدید نشان میدهد که فرد غیرفعال کننده حساب پیدا شده است .

بعد از انتشار گزارش هایی درباره اتفاقی بودن این ماجرا، توییتر اعلام کرد که این حرکت توسط یکی از پیمانکاران توییتر در آخرین روز کاری اش انجام شده است.

در حالی که از آن روز، خبرنگاران در حال جستجو برای کشف هویت این کارمند بوده اند، وی به تازگی هویت خود را فاش کرده است. وی یک شهروند آلمانی و ترک تبار به نام باهتیار دوییساک است که از طرف شرکتی به نام Pro Unlimited در حال همکاری با توییتر بوده.
دوییساک در مصاحبه اخیر خود می گوید که این حرکت «یک اشتباه» بوده است و هیچوقت فکرش را نمی کرده که اکانت دونالد ترامپ واقعاً غیرفعال شود. او غیرفعال سازی اکانت رییس جمهور آمریکا را را پیامد زنجیره ای از اتفاقات در آخرین روز کاری خود می داند.

من زمان شلوغی را در آمریکا سپری می کردم. بعضی از اوقات خسته بودم. و هرکسی می تواند اشتباه کند. من اشتباه کردم.

دوییساک می گوید که در آخرین روز کاری اش، اکانت ترامپ به خاطر بدرفتاری گزارش شده بود. وی سپس به عنوان حرکت نمادین پایانی خود در سِمَت یکی از کارمندان توییتر، تصمیم گرفت اکانت را غیرفعال کند، کامپیوترش را خاموش کند و از ساختمان خارج شود. دوییساک هیچ اطلاعات بیشتری درباره این موضوع منتشر نکرده است اما می گوید باورش نمی شد که اکانت ترامپ واقعاً غیرفعال شود.

دوییساک از این که توسط پلیس فدرال آمریکا مورد بازخواست قرار گرفته تعجب کرده و امیدوار است که بتواند یک زندگی عادی داشته باشد. کارمند خاطی توییتر می گوید در آینده نزدیک برنامه ای برای همکاری با این کمپانی ندارد، اما می گوید که :

من عاشق توییتر و عاشق آمریکا هستم

 

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.