صفحه کیبورد جدید razer دربرابر آب مقاوم است

صفحه کیبورد جدید razer دربرابر آب مقاوم است

بسیاری از ما به طور تصادفی نوشیدنی هایی را ممکن است روی صفحه کلید کلید کامپیوتر خود سرازیر کنیم. گاهی اوقات این خسارات جزئی هستند، اما بعضی وقت ها می تواند خیلی بد باشد و صدمه جدی به  کلید کلید...

بسیاری از ما به طور تصادفی نوشیدنی هایی را ممکن است روی صفحه کلید کلید کامپیوتر خود سرازیر کنیم. گاهی اوقات این خسارات جزئی هستند، اما بعضی وقت ها می تواند خیلی بد باشد و صدمه جدی به  کلید کلید وارد شود.

طرفداران صفحه کلید بازی Razer، بدانند که این شرکت اخیرا یک صفحه کلید با نام BlackWidow Ultimate طراحی کرده است که یکی از ویژگی های کلیدی صفحه کلید گواهی  IP54  آن است.

این گواهی بدان معنی است که صفحه کلید هر دو مقاوم در برابر گرد و غبار و آب خواهد بود، و تا حدودی میتوان از ورود آب به محفظه های صفحه کیبورد جلوگیری شود.

یکی از بنیانگذاران Razer و مدیر عامل شرکت، گفته است: “ما هرگز پیشرفت خود را در صفحه کلید بازی های ما را متوقف نکردیم و در حال حاظر صفحه کلید جدید با نام Razer BlackWidow Ultimate در حال حاضر دوام بیشتری نسبت به گذشته دارد و اولین صفحه کلید مکانیکی ما برای ترکیب ویژگی های مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است.

این صفحه کیبورد جدید با قیمت 110 دلار هم اکنون تولید میشود (به قیمت پول ایران چیزی حدود 480 هزار تومان) و خرید ان از طریق وب سایت Razer امکان پذیر میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است