حذف پست‌های مارک زاکربرگ توسط فیسبوک

حذف پست‌های مارک زاکربرگ توسط فیسبوکFacebook CEO Mark Zuckerberg فیسبوک اعلام کرد که به اشتباه برخی از پست‌های قدیمی مارک زاکربرگ بر روی این شبکه اجتماعی را حذف کرده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با همراه باشید. اگر می‌خواهید به سراغ پست‌های قدیمی مارک زاکربرگ در فیسبوک بروید، بهتر است که از قبل خود را برای نیافتن چیزی که به دنبالش هستید آماده کنید. روز جمعه، Business Insider گزارش داد که این غول شبکه‌های اجتماعی طی حادثه‌ای عجیب و غریب به اشتباه پست‌های قدیمی مدیرعامل کمپانی، مارک زاکربرگ را حذف کرده است. بر اساس گزارش موردنظر، این حذف تصادفی همه پست‌هایی که زاکربرگ در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ منتشر کرده بود را شامل می‌شود.  یکی از سخنگویان کمپانی می‌گوید که هنوز بسیاری از پست‌های قدیمی آقای زاکربرگ درمورد فیسوک در بلاگ و اتاق خبر کمپانی پیدا می‌شوند. به نقل از CNET، سخنگوی فیسبوک اینگونه در این باره توضیح می‌دهد:

چند سال پیش برخی از پست‌های آقای زاکربرگ به دلیل خطاهای فنی حذف شدند. بازگرداندن این پست‌ها کاری بسیار پر زحمت بوده و موفقیت آن نیز تضمین شده نبود. بنابراین ما نسبت به انجام آن اقدام نکردیم.

سخنگو فیسبوک همچنین اضافه می‌کند که آن‌ها نمی‌دادند در مجموع دقیقا چه تعداد از پست‌های مدیرعامل کمپانی حذف شده است. اما همین سخت بودن محاسبه مجموع پست‌های از بین رفته نشان می‌دهد که تعداد آن‌ها نمی‌تواند عدد کوچکی باشد. به هرحال پست‌های مارک زاکربرگ بخش مهمی از تاریخ فیسبوک به حساب می‌آیند و حالا بدون وجود آن‌ها سخت است که تصور کنیم تفکرات وی پشت تصمیمات کلیدی کمپانی قرار دارند. شما در این باره چه فکر می‌کنید؟ آیا اصلا به پست‌های قدیمی مدیرعامل فیسبوک اهمیتی می‌دهید؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.