حالت شب برای دوربین خانواده گلکسی اس ۱۰

حالت شب برای دوربین خانواده گلکسی اس ۱۰

بر اساس آخرین اخبار، خانواده گلکسی اس ۱۰ در کشور سوئد، اخیراً یک بروزرسانی دریافت کرده‌اند که سبب شده حالت شب در نرم‌افزار دوربین آنها اضافه شود. ضمن اینکه به نظر می‌رسد به زودی شاهد گسترش...

بر اساس آخرین اخبار، خانواده گلکسی اس ۱۰ در کشور سوئد، اخیراً یک بروزرسانی دریافت کرده‌اند که سبب شده حالت شب در نرم‌افزار دوربین آنها اضافه شود. ضمن اینکه به نظر می‌رسد به زودی شاهد گسترش این قابلیت به دیگر کشورها باشیم. حالت شب تقریباً نسخه‌ای از Bright Night این خط تولید کمپانی کره‌ای است که در شرایط کم نور به صورت خودکار به آن سوئیچ می‌شود. حالا و با این آپدیت، کاربران می‌توانند به حالات مختلف موجود جابه‌جا شده و یکی از گزینه‌های پانوراما، پیشرفته، فوکوس زنده و . . . را انتخاب کنند.

این حالت جدید مطمئناً می‌تواند یکی از کمبودهای اساسی پرچمداران سامسونگ را جبران کند. البته اگرچه ترکیب لنزی به کار رفته در این دستگاه‌ها مانند دیگر موبایل‌های بالا رده فوق‌العاده است ولی ضعف حالت شب گلکسی اس ۱۰ در برابر پیکسل ۳ گوگل کاملاً مشهود است. بد نیست اشاره کنیم که پرچمدار فعلی گوگل می‌تواند در شرایط کم نور و شب‌ها عکس‌های فوق‌العاده‌ای بگیرد به طوری که دیگر دستگاه‌های پیشرفته چنین قابلیتی ندارند. اما حالت شب گلکسی اس ۱۰ چه‌قدر کارایی دارد؟ واقعیت آن است که نمی‌توانیم حالت شب گلکسی اس ۱۰ را از نایت مد دیگر گوشی‌های پرچمدار برتر بدانیم ولی به هر ترتیب، این قابلیت تأثیرات مثبت خود را خواهد داشت و بد نیست حداقل برای یک بار هم که شده آن امتحان کنیم.

حالا و پس از گذشت چند ماه از معرفی خانواده گلکسی اس ۱۰ و با توجه به اینکه هوآوی پی ۳۰ پرو به عنوان پرچمدار کمپانی چینی معرفی شده، بعید است بتوانیم حالت شب پیشرفته‌ترین دستگاه فعلی کمپانی کره‌ای را با جدیدترین محصول هوآوی مقایسه کنیم. حتی بعضاً به نظر می‌رسد که پی ۳۰ پرو می‌تواند گوگل پیکسل ۳ را در زمینه عکاسی در شرایط کم نور و شب کنار گذاشته و شکست بدهد.

در پایان اشاره کنیم که این بروزرسانی به همراه بسته امنیتی ماه آوریل برای گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ منتشر خواهد شد. البته این آپدیت‌ها فعلاً برای ساکنان کشور سوئد در دسترس است و دیگر افراد حاضر در سایر کشورها باید مدت زمان بیشتری صبر کنند و اگر می‌خواهند ببینند آیا این بسته برای آنها در دسترس است یا خیر، به صورت دستی و از طریق آدرس زیر امتحان کنند:

تنظیمات> درباره دستگاه> درباره نرم‌افزار> بروزرسانی نرم‌افزار

Settings> About Phone> About Software> Software update

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است