جنسیس GV80 در تصاویر جاسوسی به نمایش گذاشته شد؛ رقیب بی ام و X5

جنسیس GV80 در تصاویر جاسوسی به نمایش گذاشته شد؛ رقیب بی ام و X5

تصاویر جنسیس GV80 همراه با پوشش محافظ در فضای مجازی منتشر شد. این خودرو در بازار باید با بی ام و X5 و مرسدس بنز GLE رقابت کند. جنسیس در حال آمادگی برای معرفی اولین خودروی کراس اوور...

تصاویر جنسیس GV80 همراه با پوشش محافظ در فضای مجازی منتشر شد. این خودرو در بازار باید با بی ام و X5 و مرسدس بنز GLE رقابت کند.

جنسیس در حال آمادگی برای معرفی اولین خودروی کراس اوور خود در اواخر سال جاری میلادی است. به تازگی عکاسان موفق به شکار جنسیس GV80 در هوای برفی شده اند. این خودروی کراس اوور در بازارهای جهانی رقیبان قدرتمندی دارد که مطرح ترین آن ها بی ام و X5 و مرسدس نز کلاس GLE است. این دو محصول آلمانی در بازار فروش مناسبی را تجربه می کنند، بنابراین جنسیس باید محصول جذابی را روانه بازار کند.

در حالی که خودروی موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده است، می توان نحوه طراحی جلوپنجره آن را مشاهده کرد. این خودرو از طراحی جلوپنجره مشابه با نسل جدید جنسیس G90 بهره می برد. جنسیس شیب سقف مناسبی را برای اولین خودروی کراس اوور خود در نظر گرفته است. این خودرو از رینگ های 5 پره بهره می برد. این خودرو در بخش پشتی خود دارای دو خروجی اگزوز است. در رابطه با طراحی بخش پشتی جنسیس GV80 نمی توان اظهار نظر دقیقی کرد. شرکت جنسیس که بخش لوکس هیوندای محسوب می شود، تا به امروز اطلاعاتی را در رابطه با نسخه تجاری خودروی GV80 در اختیار ها قرار نداده است. انتظار می رود این خودرو بر اساس پلتفرم نمونه فیس لیفت جنسیس G80 توسعه پیدا کند. این خودرو با موتورهای متفاوتی روانه بازار می شود. جنسیس برای این کراس اوور موتورهای 6 سیلندر و 8 سیلندر در نظر می گیرد.

در حال حاضر مشخصات موتورهای مورد استفاده در این خودرو اعلام نشده است. می توان حدس زد قدرت این خودرو را یک موتور 6 سیلندر 3.3 لیتری و یا یک موتور 8 سیلندر با حجم 5.0 لیتر تامین می کند. موتور 6 سیلندر جنسیس به همراه توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 365 اسب بخار قدرت و موتور 8 سیلندر آن 420 اسب بخار قدرت تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است