تیزرهای هواوی P30 به قابلیت بزرگنمایی دوربین اشاره می کند

تیزرهای هواوی P30 به قابلیت بزرگنمایی دوربین اشاره می کند

تیزرهای هواوی P30 به اینترنت راه پیدا کرد. بر اساس این تیزرها، پرچمدار آینده هواوی دارای قابلیت بالایی در زمینه بزرگنمایی است. هواوی در ماه جاری میلادی از پرچمداران جدید خود،...

تیزرهای هواوی P30 به اینترنت راه پیدا کرد. بر اساس این تیزرها، پرچمدار آینده هواوی دارای قابلیت بالایی در زمینه بزرگنمایی است.

هواوی در ماه جاری میلادی از پرچمداران جدید خود، گوشی های سری P30 به صورت رسمی رونمایی می کند. گوشی هواوی P30 پرو به دوربین پریسکوپی مجهز می شود که قابلیت زوم بالایی را برای این پرچمدار به همراه دارد. امروز هواوی تیزرهای مربوط به این گوشی های هوشمند را در اختیار ها قرار داده که به بزرگنمایی دوربین این محصولات اشاره می کند. برخی از این تیزرها به بزرگنمایی دوربین پرچمداران آینده هواوی و تعدادی دیگر به جزئیات بالای تصاویر ثبت شده اشاره می کنند. با توجه به این موضوع، شاید دوربین پریسکوپی تنها مورد نظر هواوی نبوده است. هواوی P30 و هواوی پی 30 پرو علاوه بر دوربین پریسکوپی، به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری برای ثبت تصاویر باکیفیت در شرایط نوری ضعیف مانند شب نیز مجهز می شود.

بر اساس رندرهای گذشته، هواوی پی 30 پرو به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود و بردار کوچکتر آن نیز با دوربین اصلی سه گانه در اختیار خریداران قرار می گیرد. انتظار می رود سنسور چهارم دوربین اصلی هواوی P30 به صورت ToF باشد. قدرت پرچمداران آینده هواوی را به احتمال زیاد چیپست کایرین 980 تامین می کند. هواوی می تواند با استفاده از مودم Balong 5000 در این محصولات، آن ها را با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G روانه بازار کند. در حالی که اطلاعات دقیقی در رابطه با ظرفیت باتری این محصولات در اختیار ها قرار نگرفته، این دو گوشی هوشمند از شارژ سریع 40 واتی پشتیبانی می کنند. هواوی برای رونمایی از پرچمداران جدید خود مراسمی را در تاریخ 26 مارس در شهر پاریس برگزار می کند. انتظار می رود هواوی P30 لایت زودتر از دو برادر دیگر خود در معرض دید عموم قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است