تماشا کنید: تیزر رسمی هولولنز 2 مایکروسافت

تماشا کنید: تیزر رسمی هولولنز 2 مایکروسافت

 تیزر هولولنز 2 مایکروسافت از سوی سازنده آن منتشر شد. این هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت در تاریخ 24 فوریه به صورت رسمی معرفی می شود. مایکروسافت در گذشته به برگزاری مراسم خود...

 تیزر هولولنز 2 مایکروسافت از سوی سازنده آن منتشر شد. این هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت در تاریخ 24 فوریه به صورت رسمی معرفی می شود.

مایکروسافت در گذشته به برگزاری مراسم خود برای رونمایی از عینک هوشمند هولولنز 2 در کنگره جهانی موبایل اشاره کرد بود. به تازگی تیزر هولولنز 2 مایکروسافت به اینترنت راه پیدا کرده است. افراد زیادی منتظر رونمایی از این هدست واقعیت ترکیبی هستند. این هدست جدید در تاریخ 5 اسفند در نمایشگاه MWC 2019 در شهر بارسلونا از راه می رسد. در تیزر منتشر شده، اطلاعاتی از این محصول در اختیار ها قرار نمی گیرد و حتی طراحی آن نیز به نمایش گذاشته نشده است. این تیزر توسط خالق این دستگاه، الکس کیپمن در فضای مجازی منتشر شده است. در حالی که کنگره جهانی موبایل 2019 به صورت رسمی از تاریخ 6 اسفند شروع به‌کار می کند، اکثر شرکت ها محصولات خود را یک روز زودتر در معرض دید عموم قرار می دهند. در تیزر منتشر شده شاهد حضور الیاف های فیبر کربنی هستیم که این موضوع می تواند به معنای استفاده از این ماده برای ساخت هدست آینده مایکروسافت باشد. در صورتی که هولولنز 2 مایکروسافت فیبر کربنی باشد، وزن آن در مقایسه با نسل گذشته و همچنین محصولات رقیب بسیار کمتر خواهد بود.

مایکروسافت در رابطه با این هدست واقعیت ترکیبی اطلاعاتی را در اختیار ها قرار نداده و همچنین شایعات و گزارش های کمی از این محصول به فضای مجازی راه پیدا کرده است. بر اساس جدیدترین گزارش ها، هدست مایکروسافت هولولنز 2 به چیپست کوالکام اسنپدراگون 850 مجهز می شود. کارایی این محصول با کاهش وزن آن افزایش پیدا می کند و در زمینه های بیشتری می توان از آن استفاده کرد. انتظار می رود تغییرات ایجاد شده در این دستگاه، باعث افزایش عملکرد آن در بخش های مختلف شود. برای آشنایی کامل با این هدست باید تا تاریخ 24 فوریه منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است