تصمیم گوگل برای حذف تبلیغات مزاحم

تصمیم گوگل برای حذف تبلیغات مزاحم


بالاخره گوگل اعلام کرده است که به زودی قصد دارد آن دسته از تبلیغات آزاردهنده و ناخوانده در پلت‌فرم‌های خود را مسدود و غیرفعال کند.
به نقل از وب سایت techcrunch، چندی پیش گزارش شده بود که غول‌های تکنولوژی از جمله گوگل تصمیم گرفته اند که به منظور جلب رضایت کاربران، تعدادی از تبلیغات آزاردهنده و نامربوط را از روی پلت‌فرم های خود حذف کنند. هم اکنون گوگل زمان دقیق اجرای این طرح را منتشر و اعلام کرده است که در تاریخ ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی اقدام به حذف و مسدودسازی این دسته از تبلیغات خواهد کرد.
گوگل در این راستا با ناشران و وب سایت‌ها همکاری خواهد کرد و بدین ترتیب آن دسته از تبلیغاتی را که از منظر کاربران بسیار آزاردهنده یا نامربوط طبقه بندی و گزارش شده‌اند یا آنکه بر اساس استانداردهای تعیین شده گوگل نیستند، به زودی متوقف خواهند شد. البته لازم به ذکر است که تا قبل از مسدود کردن تبلیغات، گوگل به وب سایت‌های نمایش دهنده تبلیغات مذکور، هشدار خواهد داد.
این غول تکنولوژی امیدوار است بتواند با اجرای این طرح نگرانی‌ها و آزردگی‌های خاطر بسیاری از کاربران اینترنتی را که معتقد بودند تبلیغات مزاحم لذت بردن از مرورگرهای اینترنتی همچون گوگل را خراب می کند، از بین ببرد.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.