تاریخ معرفی وان‌پلاس ۷ مشخص شد

تاریخ معرفی وان‌پلاس ۷ مشخص شد

یک منبع نسبتاً موثق اخیراً یک روز را به عنوان تاریخ معرفی وان‌پلاس ۷ مشخص کرده است. این خبرگزاری همچنین ادعا می‌کند که کمپانی چینی می‌خواهد مدل وان‌پلاس ۷ پرو را نیز معرفی نماید تا از اولین...

یک منبع نسبتاً موثق اخیراً یک روز را به عنوان تاریخ معرفی وان‌پلاس ۷ مشخص کرده است. این خبرگزاری همچنین ادعا می‌کند که کمپانی چینی می‌خواهد مدل وان‌پلاس ۷ پرو را نیز معرفی نماید تا از اولین گوشی متعلق به شبکه نسل ۵ ارتباطات این شرکت هم رونمایی شود. تاریخ معرفی این دستگاه ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت) است که به نظر می‌رسد قطعی باشد زیرا همراه آن یک توییت هم منتشر شده است. در این پیام توییتری آمده:

خب. دیگر تعیین تاریخ‌های غیر رسمی کافی است زیرا می‌خواهم همان چیزی را به شما اعلام کنم که می‌خواهید بدانید. باید بگویم که از سری وان‌پلاس ۷ به صورت رسمی در تاریخ ۱۴ می رونمایی خواهد شد. بنابراین بیش از یک ماه تا معرفی پرچمدار کمپانی چینی باقی مانده است.

اگرچه نمی‌توانیم صحت و سقم این خبر را رسماً تأیید کنیم ولی به نظر می‌رسد بتوانیم آن را شایعه‌ای تأیید نشده بدانیم. به هر حال، هنوز یک ماه تا تاریخ اعلام شده مانده و مطمئناً در این بازه زمانی ۳۰ روزه کمپانی چینی اطلاعاتی را منتشر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است