بخش موبایل سونی با بخش های دوربین و تلویزیون ادغام می شود

بخش موبایل سونی با بخش های دوربین و تلویزیون ادغام می شود


بخش موبایل سونی با دیگر بخش های موفق این کمپانی ژاپنی، صوتی، تلویزیون و دوربین ادغام می شود تا هزینه های جاری آن کاهش پیدا کند.

بخش موبایل سونی دیگر مستقل نخواهد بود و این موضوع می تواند یک اتفاق مثبت برای آن محسوب شود. این بخش با بخش های تلویزیون، سیستم های صوتی و دوربین اذعام خواهد شد. این بخش جدید، Electronics Product and Solutions نامگذاری شده است.
سونی برای افزایش ارتباط میان بخش های مختلف خود چنین اقدامی را انجام می دهد. در حال حاضر گوشی های هوشمند این کمپانی از فناوری های موجود در تلویزیون ها و دوربین های سونی بهره می برد. جدیدترین پرچمدار سونی، اکسپریا 1 به تکنولوژی های متعددی مجهز شده است.
در حالی که سه بخش مختلف این برند یا یکدیگر ادغام می شوند، سونی همچنان گزارش مربوط به فروش گوشی های اکسپریا را منتشر می کند. این تغییر در شرکت سونی می تواند به معنای جلوگیری از انتشار ضررهای مالی بخش موبایل آن باشد.
بخش موبایل سونی در سال های اخیر با مشکلات مالی زیادی مواجه شده است. این برند در سال 2017 موفق به فروش 13.5 میلیون گوشی اکسپریا شده بود؛ با این حال پیش بینی شده فروش آن ها در سال 2018 به 7 میلیون دستگاه کاهش پیدا کرده است.

میزان ضرردهی این بخش در سال گذشته میلادی برابر با 913 میلیون دلار بوده است. در این بازه زمانی بخش تلویزیون و صوتی سونی، سود عملیاتی برابر با 714 میلیون دلار را وارد حساب های بانکی این برند کرده است. در این محدوده زمانی بخش دوربین نیز سودی برابر با 804 میلیون دلار کسب کرده است.
سونی برای کاهش ضرردهی بخش موبایل خود به دنبال کاهش 50 درصدی هزینه های این بخش است. بر اساس اعلام این برند، گوشی های اکسپریا در سال 2021 به سوددهی می رسند.
بخش اکسپریا کمپانی سونی در حال کار روی شبکه ارتباطی 5G برای محصولات مختلف است. امروز کاز هیرای، مدیر عامل سابق سونی به صورت رسمی اعلام کرد در آینده نزدیک بازنشسته می شود. آقای هیرای 35 سال در شرکت سونی مشغول به کار بوده است.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.