با سامسونگ و اپل رقابت نمی‌کنیم

با سامسونگ و اپل رقابت نمی‌کنیم

کاز هیرایی، مدیر عامل سونی گفته به ساخت گوشی هوشمند ادامه می‌دهد ولی با سامسونگ و اپل رقابت نمی‌کند.

تنها به این خاطر که کاز هیرایی مدیر عامل سونی انتظار گزارش بیشترین سود تاکنون این شرکت را که معادل ۵٫۸۳ میلیارد دلار است دارد، به معنی این نیست که سونی همه‌ی کارها را برای رقابت با سامسونگ و اپل در بازار گوشی‌های هوشمند انجام داده است. در واقع می‌شود گفت این خبر جواب کسانی است که فکر می‌کنند سونی باید از تولید گوشی‌های هوشمند دست بکشد.هیرایی می‌گوید سونی به تولید و ساخت گوشی‌های هوشمند نمی‌چسبد چراکه معتقد است گوشی‌های هوشمند امروزی موضوع بازار آینده نیستند.
هیرایی می‌گوید سونی به تولید و ساخت گوشی‌های هوشمند نمی‌چسبد چراکه معتقد است گوشی‌های هوشمند امروزی موضوع بازار آینده نیستند.

او اضافه می‌کند آینده متفاوتی در انتظار ماست،‌ اما برای هدایت بازار آینده سونی باید همچنان در تجارت ارتباطات باقی بماند تا پارادایم را عوض کند. سونی به فراتر از گوشی‌های هوشمند نگاه می‌کند، در مورد آنچه که ما انجام می‌دهیم و به‌عنوان یک پخش کننده در این فضا وجود داریم؛ تا به یک رهبر و پیشرو در این زمینه تبدیل شویم. به خاطر همین دلیل استراتژیک، من می‌خواهم با اطمینان بگوییم که ما هستیم، نه در تجارت گوشی‌های هوشمند، بلکه در کل تجارت ارتباطات خواهیم بود.
سونی یک تأمین کننده عمده سنسورهای تصویری برای برندهای دیگر باقی نمی‌ماند. سونی به تولید گوشی‌های هوشمند ادامه می‌دهد ولی چشمی به رقابت با شرکت‌های قدر مثل سامسونگ و اپل در تولید گوشی ندارد. بلکه به دنبال چیزهای متفاوت و بزرگ‌تری است.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.