اپل به درخواست هند برای برنامه ضد هرزنامه، کمک می کند

اپل به درخواست هند برای برنامه ضد هرزنامه، کمک می کند

دولت هند راه اندازی یک برنامه ضد اسپم به نام Do not Disturb را در سال 2016 راه اندازی کرد.که نسخه اندرویدی ان از سال گذشته در دسترس دانلود قرار گرفته است. براساس گزارش جدید، اپل به درخواستهای هندوستان پاسخ داده است و اکنون به دولت برای توسعه یک برنامه ضد اسپم برای آیفون کمک محدودی ارائه خواهد کرد.

اپل تلاش کرده است تا از سال گذشته با این کار مبارزه کند. مسئولان شکایت کرده اند که اپل در حال کار با دولت برای ایجاد برنامه ای است که اجازه می دهد آیفون صاحبان پیام های بازاریابی ناخواسته یا پیام ها را به عنوان اسپم گزارش دهد. این شرکت گزارش داد که درخواست های مربوط به نسخه iOS را متوقف می کند، زیرا احساس می کند که یک برنامه دولتی دسترسی به تماس کاربران و سیاهه های مربوط به متن می تواند حریم خصوصی را به خطر بیندازد. مدیر عامل ارشد اپل طی ماه گذشته به دهلی نو پرواز کرد و به دولت گفت که این شرکت کمک محدودی خواهد کرد. اپل به دولت هند گفته است که پلت فرم iOS اجازه نخواهد داد که برخی از درخواستها مانند ایجاد سیاهه های مربوط به تماس در برنامه موجود باشد تا کاربران بتوانند تماسهای اسپم را گزارش کنند. سخنگوی اپل تایید کرده است که ویژگی های جدید iOS برای مقابله با پیام های متنی اسپم کمک خواهد کرد دولت هند برنامه خود را برای انجام iOS مزاحم را توسعه دهد.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.