اوضاع HTC در سال 2017 چندان خوب نبود

اوضاع HTC در سال 2017 چندان خوب نبود

ماه میلادی دسامبر برای شرکت HTC نتایج مالی خوبی نداشته است. این شرکت درآمدی در حدود ۱۳۶ میلیون دلار داشته که نسبت به ماه نوامبر نشان‌دهنده کاهش ۲۹ درصدی است و نسبت به سال قبل هم ۳۶ درصد کاهش را...

ماه میلادی دسامبر برای شرکت HTC نتایج مالی خوبی نداشته است. این شرکت درآمدی در حدود ۱۳۶ میلیون دلار داشته که نسبت به ماه نوامبر نشان‌دهنده کاهش ۲۹ درصدی است و نسبت به سال قبل هم ۳۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

یکی از نکات مهم دیگر هم جمع‌بندی نتایج مالی شرکت HTC است. این شرکت در کل سال ۲۰۱۷ درآمدی در حدود ۲٫۱ میلیارد دلار داشته و این بدترین میزان کسب درآمد ظرف ۱۳ سال اخیر برای شرکت HTC است. نکته‌ای که اوضاع را بدتر هم جلوه می‌دهد معرفی HTC U11 در سال میلادی ۲۰۱۷ است. به باور بسیاری از کارشناسان این گوشی یکی از بهترین پرچم‌داران HTC در سال‌های اخیر بوده اما حتی با وجود معرفی این پرچم‌دار هم شرایط HTC هر روز بدتر شده است. البته HTC U11 نسبت ابعاد ۱۸:۹ و طراحی بدون حاشیه نداشت. شرکت HTC سعی کرد این کمبود را با معرفی HTC U11 پلاس جبران کند اما عرضه این گوشی هم آنقدر دیر اتفاق افتاد که نتایج مالی آن تفاوت چندانی در برآیند درآمدزایی سال ۲۰۱۷ شرکت HTC نداشت.

باید دید در سال ۲۰۱۸ شرکت HTC برای بهبود شرایط مالی خود چه برنامه‌ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است