اندروید 8.0 اوریو برای گوشی HTC 10 عرضه شد

اندروید 8.0 اوریو برای گوشی HTC 10 عرضه شد

شرکت HTC یک بروزرسانی جدید را برای گوشی HTC 10 خود آماده کرده است. این بروزرسانی نرم‌افزاری به نام نسخه 3.16.617.2 یک بروزرسانی بزرگ است که از طریق آن اندروید 8.0 اوریو به گوشی‌های HTC می‌رسد. در اختیار...

شرکت HTC یک بروزرسانی جدید را برای گوشی HTC 10 خود آماده کرده است. این بروزرسانی نرم‌افزاری به نام نسخه 3.16.617.2 یک بروزرسانی بزرگ است که از طریق آن اندروید 8.0 اوریو به گوشی‌های HTC می‌رسد. در اختیار قراردادن این بروزرسانی همین حالا هم شروع شده اما اگر نمی‌توانید تا زمان رسیدن خودکار این بروزرسانی به گوشی‌تان صبر کنید می‌توانید آن را به شکل دستی با حجم 1.8 گیگابایت دانلود کنید.

اگر نمی‌توانید تا زمان رسیدن خودکار این بروزرسانی به گوشی‌تان صبر کنید می‌توانید آن را به شکل دستی با حجم 1.8 گیگابایت دانلود کنید.

پیش از این در ماه آگوست بود که این شرکت تایوانی تایید کرد مدل‎های HTC 10، HTC U11 و HTC U Ultra قرار است اندروید اوریو را دریافت کنند. در بین این مدل‌های نامبرده U11 از ماه نوامبر شروع به دریافت بروزرسانی کرد. حال نوبت به HTC 10 رسیده است. به این ترتیب پرچم‌داران شرکت HTC جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید را دریافت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است