اظهارات جالب ایلان ماسک درباره بیت کوین و آینده ارز مجازی

اظهارات جالب ایلان ماسک درباره بیت کوین و آینده ارز مجازی


در مصاحبه اخیر مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک درباره بیت کوین با شرکت خدمات مشاوره ای ARK Invest، به ساختار هوشمندانه این ارز دیجیتال اشاره شد.

مصاحبه ایلان ماسک درباره بیت کوین و ارز دیجیتال، روز 19 فوریه با شرکت ARK Invest صورت گرفت، وی در پاسخ به این سوال که آیا بیت کوین به تنها ارز دیجیتال بومی اینترنت تبدیل خواهد شد یا نه، اعلام کرد ساختار بیت کوین هوشمندانه و خلاقانه است.
ایلان ماسک مصرف بالای انرژی برای انجام محاسبات را یکی از نقاط ضعف این ارز دیجیتال می داند؛ بنابراین بایستی محدودیت هایی برای ساخت ارز دیجیتال در نظر گرفت. لازم به ذکر است؛ در حال حاضر تولید رو به رشد بیت کوین انرژی زیادی مصرف می کند.

ایلان ماسک در این مصاحبه تاکید داشت که استفاده از منابع تسلا برای ورود به حوزه ارز دیجیتال، کار خوبی نخواهد بود. وی همچنین افزود:

در حال حاضر ما در تلاشیم تا پیشرفت انرژی پایدار را سرعت ببخشیم. من مطمئن هستم ارز دیجیتال کنترل بر ارز را از بین می برد و پول کاغذی را کنار خواهد زد، همچنین استفاده  از ارز دیجیتال به جای پول کاغذی، راه به مراتب عاقلانه و بهتری برای انتقال ارزش است.

ایلان ماسک در فوریه گذشته در توییتی اعلام کرد که تنها 0.25 بیت کوین دارد، همچنین اضافه کرد غیر از این 0.25 بیت کوین که سال ها پیش از طریق یک دوست دریافت کرده، ارز دیجیتال دیگری ندارد.
پیش از این، کمپانی ها و افراد زیاد دیگری نیز بیان کرده بودند بیت کوین ایده خوبی برای سرمایه گذاری است و آن را به طلای دیجیتال تشبیه کرده بودند.
مایک نووگراتس، یکی از همکاران سابق گلدمن ساکس و بنیانگذار بانک ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال در این زمینه گفته است:

بیت کوین به طلای دیجیتال تبدیل خواهد شد، جایی که می توانید در آن پول مستقلی داشته باشید.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.