احتمال عرضه نوکیا 9 با دوربین چهارگانه

احتمال عرضه نوکیا 9 با دوربین چهارگانه

رندرهای جدید نوکیا 9 از دوربین چهارگانه آن خبر می دهند! دیروز اطلاعاتی مربوط به گوشی نوکیا ۹ منتشر شد که مشخصات آن را نشان می‌داد: در خبر دیروز اشاره شده بود این مدل صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی اولد...

رندرهای جدید نوکیا 9 از دوربین چهارگانه آن خبر می دهند!

دیروز اطلاعاتی مربوط به گوشی نوکیا ۹ منتشر شد که مشخصات آن را نشان می‌داد:

در خبر دیروز اشاره شده بود این مدل صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی اولد دارد که توسط شرکت ال‌جی ساخته شده است. نوکیا ۹ از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۵ استفاده می‌کند و باتری ۳۲۵۰ میلی‌آمپرساعتی دارد. در بخش پشتی گوشی دوربین دوتایی (۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی) به کار رفته و در جلوی گوشی هم یک دوربین جلویی ۵ مگا پیکسلی تعبیه شده است. اما جدیدترین گزارش‌هایی که منتشر شده ادعا می‌کنند نوکیا ۹ شبیه رندر بالاست.

در این رندر شاهد یک دوربین سلفی دوتایی هستیم. می‌توان این دوربین سلفی را با گزارش رابط کاربری ویژه دوربین نوکیا ۹ که احتمال دوربین ۳ گانه را می‌داد توجیه کرد و گفت که دوربین دوتایی سلفی ترکیب دو دوربین معمولی و واید است. دوربین دوتایی پشتی هم ترکیب دوربین معمولی و تله خواهد بود. نمایشگر این رندر نوکیا ۹ نسبت تصویر ۱۸:۹ را نشان می‌دهد که حاشیه آن نیز کم است. به هر صورت نمی‌توانیم به این شایعات و اطلاعات غیررسمی اطمینان کنیم. تاریخ عرضه این گوشی هنوز مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است