آیا گلکسی A90 از سلفی کشویی استفاده می‌کند؟

آیا گلکسی A90 از سلفی کشویی استفاده می‌کند؟امروز خبرچین معروف در Ice Universe شایعاتی را در مورد سامسونگ گلکسی A90 شروع کرد. با توجه به اینکه گلکسی A9 در زمانی نه چندان دور منتشر شد، انتظار بروز این شایعات را تا نیمه دوم سال ۲۰۱۹ نداشتیم. حال این شایعه اعلام می‌کند که سامسونگ قرار است از اولین دوربین سلفی کشویی خود در گلکسی A90 استفاده کند. در پایین می‌توانید متن این خبر را مشاهده کنید.

«می‌دانید چرا به نظرم گلکسی A90 عالی است؟ چون گلکسی A90 اولین گوشی سامسونگ با دوربین سلفی کشویی خواهد بود، بنابراین صفحه نمایش بی‌نظیری دارد و خبری از حفره ای داخل صفحه نمایش نیست.»

با توجه به اینکه علاقه به گوشی‌های تمام صفحه روز به روز بیشتر می‌شود طبیعی است که سازندگان به استفاده از دوربین سلفی کشویی روی بیاورند. بنابراین بعید به نظر نمی‌رسد که سامسونگ در نسل جدید سری A از دوربین سلفی کشویی استفاده کند.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.