آیا موجودات فضایی از کره زمین بازدید کرده اند؟

آیا موجودات فضایی از کره زمین بازدید کرده اند؟

آیا این امکان وجود دارد که موجودات فضایی تا به امروز از انسان ها و کره زمین بازدید کرده باشند؟ برای پاسخ به این سوال، همراه باشید.
از آن‌جایی که مطابق برخی تئوری ها، موجودات فضایی هزاران سال پیش با تمدن ما ارتباط برقرار کرده اند، به نظر شما ممکن است تا به حال موجودات فضایی انسان ها را دیده باشند؟
این ایده که موجودات فضایی واقعا وجود دارند، از انسان ها بازدید کرده اند و حتی انواع پیشرفته آنان، پیشرفت های انسانی را تحت تاثیر قرار داده اند، در سراسر دنیا طرفداران خود را دارد.
تاکنون دولت های بسیاری به طور مشتاقانه یا غیرمشتاقانه، از ایده حقیقی بودن موجودات فضایی حمایت کرده اند. این دولت ها طی چند سال اخیر، از اسناد محرمانه بسیاری رونمایی کرده اند که نشان دهنده اشتیاق نظامیان و دولت ها در ارتباط با به‌کارگیری نیروهای بالقوه یوفوها و موجودات فضایی است.
یکی از متخصصانی که معتقد است موجودات فضایی واقعا وجود دارند و از انسان ها بازدید کرده اند، Steven Greer است. وی معتقد است شواهد قدرتمندی از ظاهر شدن یوفوها در آسمان و بر فراز انسان ها در موقعیت های بسیاری حکایت می کنند و این شواهد باید برای مردم معرفی شوند.

بر اساس اعتقاد این متخصص، در حالی که شواهد بسیاری برای اثبات این موضوع وجود دارد، تاکنون به دلایل متعددی همچون حفاظت از شرایط اقتصادی و ژئوپولتیک، مخفی مانده است.
Steven Greer در مصاحبه با RT، در پاسخ به پرسش “آیا موجودات فضایی تنها از کره زمین بازدید می کنند یا تاکنون در آن ساکن شده اند؟” گفت:

این موجودات فعلا در حال بررسی زمین هستند و این بازدیدها بدون تردید پس از گسترش استفاده انسان ها از سلاح های اتمی، بمب های هیدروژنی و در مجموع تخریبات گسترده، افزایش یافته است. شواهد روشنی مبنی بر اینکه این موجودات نگرانی هایی نسبت به قابلیت های تخریب کننده انسان ها و سلاح های آنان دارند، وجود دارد.
در این باره حتی شواهدی نیز موجود است که نشان می دهد این موجودات فضایی هنگام راه اندازی سلاح ها و نیروگاه های هسته ای مختلف، در این محل ها حاضر بوده اند تا از کار انسان ها اطلاع داشته باشند!

اما چرا شواهد مبنی بر وجود این موجودات تاکنون مخفی مانده است؟ طبق گفته گریر، آگاهی از وجود آن ها ممکن است وضعیت اقتصاد کلان فعلی را دچار مشکلاتی کند.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.