آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام فراموش شده

آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام فراموش شدهاینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان است. در این مطلب آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام را مشاهده می کنید. در این مطلب آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم. پس از فراموش کردن رمز اینستاگرام، شما نمی توانید از همان پسورد قبلی دوباره استفاده کنید، اما قادر هستید به راحتی آن را ریست کرده و از رمز جدیدتان استفاده کنید.

بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق وب‌سایت

ابتدا وارد وب‌سایت Instagram.com شده و روی لینک Log in در قسمت پایینی صفحه کنید. در صفحه بعدی، زیر قسمت Log in روی لینک Forgot Password کنید. سپس نام کاربری، شماره تلفن و یا ایمیلی که با آن حساب کاربری خود را ساخته اید، وارد کنید؛ پس از رد کردن چک های امنیتی روی لینک Reset Password کنید. ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که در آن یک لینک با عنوان Reset Password وجود دارد؛ روی آن لینک کنید. یک پسورد جدید و قوی بسازید، برای تایید دوباره وارد کنید و سپس برای بار آخر روی لینک Reset Password کنید. شما دوباره وارد اینستاگرام خواهید شد.

بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

ریست کردن رمز عبور از طریق خود برنامه اینستاگرام آسان تر است. ما برای مثال خود از نسخه اندروید استفاده کرده ایم اما همین مراحل برای نسخه های iPhone و یا iPad نیز تفاوتی ندارد. در قسمت ورودی اینستاگرام روی لینک Get Help Signing In کنید. نام کاربری، ایمیل و یا شماره تلفنی که با آن حساب کاربری خود را ساخته اید، وارد کنید و سپس Next را بزنید. در مرحله بعدی اینستاگرام یک ایمیل و یا پیامک برایتان ارسال خواهد کرد؛ یا اگر رمز را با فیسبوک خود تنظیم کرده باشید، می توانید از یک لینک فیسبوک برای وارد شدن استفاده کنید. ما در این مثال از گزینه ایمیل استفاده می کنیم اما گزینه پیامکی هم زیاد تفاوتی ندارد. اگر از گزینه پیامک استفاده کنید، یک کد برایتان ارسال خواهد شد که اگر آن را در برنامه وارد کنید، می توانید پسورد جدید را تنظیم کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. پس از انتخاب گزینه ایمیل، پیامی به ایمیلی که با آن حساب کاربری خود را ساخته اید، ارسال می شود. در آن پیام، روی Log in As <username> لمس کنید؛ به جای آن می توانید گزینه Reset Your Instagram Password را لمس کنید. رمز عبور جدید را مشخص کنید، سپس Reset Password را لمس کنید. شما دوباره وارد حساب کاربری اینستاگرام خواهید شد.

بهروز
مدیر وبسایت مجله اوج صدا - برنامه نویس آزاد هستم که در طراحی وبسایت های و اسکریپت های مختلف برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع به فعالیت کرده ام از نمونه کارهای من میتوان به یک افزونه در مخزن وردپرس و پوسته پرشین هیرو اشاره کرد. در صورتی که نیازمند طراحی وبسایت – اسکریپت – ویرایش کد وبسایت یا اسکریپت – ایجاد تغییرات در وبسایت و غیره… هستید میتوانید با من در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 2019، تمام حقوق برای مجله اوج صدا محفوظ است.